Szkoła Podstawowa 
im. ppor. Alfreda Sofki 
w Białej
 


" Źródło: https://www.szkolenia-bhp24.pl/nagle-zatrzymanie-krazenia "


Aktualności

Coś dla ciała i coś dla ducha, czyli sprawozdanie z wycieczki do Piły

 

 

 

         18 lutego 2016 r. uczniowie klasy IV i V Szkoły Podstawowej w Białej wraz z opiekunami panią Jolantą Malicką i panią Jadwigą Witkowską wybrali się na wycieczkę do Piły. Wyjazd miał miejsce o godzinie 8.00.

         Na początku pojechaliśmy do Aquaparku na lodowisko. Po przybyciu na miejsce i odebraniu transponderów wypożyczyliśmy łyżwy. Tuż przed godziną 9.00 cała nasza grupa weszła na płytę lodowiska. Wówczas zaczęło się istne lodowe szaleństwo. Część osób niemal profesjonalnie sunęła po lodzie, niektórzy stawiali pierwsze kroki przy pomocy pingwinków asekuracyjnych, ostatecznie wszyscy spróbowali swoich sił i, mimo kilku upadków, byli zadowoleni.

         Kolejnym punktem naszej wycieczki był seans filmowy w kinie „Helios”. Po odebraniu biletów do kina mieliśmy pół godziny wolnego czasu, który wykorzystaliśmy na zjedzenie posiłku w Galerii Kasztanowej. Seans rozpoczął się o godzinie 11.00. Film pt. „Misiek w Nowym Jorku” był zabawny i pouczający. Główny bohater – Misiek – wykazał się ogromną odwagą, ratując swojego dziadka przed śmiercią oraz miejsce zamieszkania – biegun północny – przed inwazją ludzi. Film bardzo nam się podobał.

          Niestety wszystko co dobre, szybko się kończy i tak było z naszą wycieczką. Około godziny 13.00. wsiedliśmy do autokaru i wróciliśmy do Białej. Uważamy, że wycieczka była udana i już planujemy następną.

 

Uczniowie kl. V (praca zbiorowa)

« powrót