Szkoła Podstawowa 
im. ppor. Alfreda Sofki 
w Białej
 


" Źródło: https://www.szkolenia-bhp24.pl/nagle-zatrzymanie-krazenia "


Aktualności

Dzień Dziecka :)

1 czerwca to najbardziej wyczekiwany  przez wszystkie dzieci dzień w roku. Dzieje się tak nie bez kozery. Właśnie tego dnia prawie na całym świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Dziecka. Z tej okazji w piątek 2 czerwca  boisko sportowe w Białej zamieniło się w istny park rozrywki. Na najmłodszych mieszkańców wsi czekało mnóstwo  atrakcji, m.in. dmuchane zamki, trampoliny, mega piłkarzyki, pokazy tańca, konkurencje sportowe i zabawy z nagrodami, pokazy sprzętu strażackiego i warsztaty pierwszej pomocy. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie, a gdy opadł z sił, mógł się posilić wyśmienitą  kiełbaską z grilla oraz pysznym ciastem i kawą. Przygotowanie tak wspaniałej imprezy było możliwe dzięki współpracy Szkoły Podstawowej, Przedszkola, Rady Rodziców, Sołtysa i Rady Sołeckiej, Radnego oraz Ochotniczej Straży Pożarnej.

 

Rada Rodziców oraz Szkoła Podstawowa w Białej dziękują za pomoc w przygotowaniu Dnia Dziecka:

Pani Sołtys i Radzie Sołeckiej, Radnemu Ryszardowi Wilantowi, Ochotniczej Straży Pożarnej, Firmie Bochenek, Pani Katarzynie Garbacz, Państwu Monice i Grzegorzowi Jansom, Panu Markowi Gawrońskiemu, Panu Marcinowi Ślązakowi, Państwu Katarzynie i Rafałowi Busom GS Trzcianka oraz wszystkim tym sponsorom, którzy chcieli pozostać anonimowi.

Chcielibyśmy podziękować również rodzicom za upieczenie ciast na dzisiejszy dzień oraz przekazanie nagród. Podziękowania należą się również panu Błażejowi Drabowi za ustawienie sprzętu i  zorganizowanie oprawy muzycznej oraz wszystkim nauczycielom, którzy byli z nami w tym dniu.

Dziękujemy i do zobaczenia w przyszłym roku!

Zapraszamy do galerii:)

 

« powrót