Szkoła Podstawowa 
im. ppor. Alfreda Sofki 
w Białej
 


" Źródło: https://www.szkolenia-bhp24.pl/nagle-zatrzymanie-krazenia "


Aktualności

PASOWANIE NA UCZNIA KLASY I

17 listopada 2011 roku 19 dzieci z klasy pierwszej, której wychowawczynią jest p. Weronika Andrzejak przyjęto do grona społeczności uczniowskiej. W ten piękny jesienny ranek uroczystość zaszczycili swoją obecnością: dyrektor szkoły – p. Józef Wiedera, zaproszeni rodzice, nauczyciele oraz uczniowie klas II i III z naszej szkoły. Pierwszoklasiści zanim zostali pasowani, musieli wykazać się przed publicznością wiedzą i umiejętnościami. Uczniowie doskonale poradzili sobie ze wszystkimi zadaniami

Przekonali wszystkich, że lubią się uczyć, są pracowici, mili, uprzejmi i potrafią zachowywać się bezpiecznie. Zapewnili, że w szkole czują się dobrze i swobodnie, gdyż wiedzą, ze zawsze mogą liczyć na wsparcie, pomoc, radę i uśmiech wychowawczyni, pana dyrektora, nauczycieli, pracowników szkoły oraz starszych kolegów i koleżanek. Mali artyści zostali nagrodzeni przez publiczność gromkimi brawami.

Pełne szczęścia i radości przepełnione były oczy rodziców, widząc wspaniały występ swoich pociech.

 

Uczniowie z rąk pana dyrektora i wychowawczyni otrzymali pamiątkowe dyplomy pasowania na ucznia. Za wspaniały występ rodzice nagrodzili swoje pociechy rogami obfitości.

 

Na zakończenie pierwszoklasiści   wraz z rodzicami i zaproszonymi gośćmi udali się do swojej sali na pyszny poczęstunek i wiele innych słodkości.

 

Ten dzień na długo zapisze się w pamięci pierwszoklasistów.

 

Zapraszamy do galerii, w której już można obejrzeć zdjęcia z uroczystości.

« powrót