Szkoła Podstawowa 
im. ppor. Alfreda Sofki 
w Białej
 


" Źródło: https://www.szkolenia-bhp24.pl/nagle-zatrzymanie-krazenia "


Aktualności

Piżamowe szaleństwo czyli Piżama Party w naszej szkole

Bitwa na poduszki, nauka tańca i karaoke to tylko niektóre z licznych atrakcji, które miały miejsce podczas  PIŻAMA PARTY. Tę niezwykłą dyskotekę w ostatni piątek października przygotowali członkowie Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły wraz z opiekunką p. Jolantą Malicką. Aby wziąć udział w tym szalonym przedsięwzięciu, należało przyjść do szkoły w piżamie lub innym wygodnym stroju domowym. Na nogach obowiązywały kapcie (bambosze, papucie lub inne pepegi), a wstęp surowo wzbroniony miały osoby w dżinsach i w butach na obcasach. Na odważnych uczestników PIŻAMA PARTY czekało sporo atrakcji, a tą – na którą wszyscy czekali z wyjątkowo dużą niecierpliwością, była bitwa na poduszki. Uczniowie podzieleni na dwie grupy mieli za zadanie oczyścić swoje terytorium z poduszek, które ciągle były podrzucane przez przeciwną drużynę. Bitwa była bardzo ciężka i wyczerpująca. Ostatecznie nie ustalono, która drużyna zwyciężyła (pani Joli czy pani Asi), gdyż po bitwie nie znalazł się żaden śmiałek chętny do policzenia poduszek, których summa summarum było ponad 300 sztuk!

Podczas dyskoteki „piżamowcy” mieli  możliwość nauki tańca z wirtualnym instruktorem. Do tego celu wykorzystano zamieszczone na Youtube filmiki. Taki rodzaj tańca cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczestników zabawy.

Uczniowie naszej szkoły są bardzo rozśpiewani, dlatego też podczas piżamowego party nie mogło zabraknąć KARAOKE. Natomiast w przerwach między kolejnymi punktami imprezy miały miejsce zabawy integracyjne, które prowadziły panie opiekunki: p. Jolanta Malicka oraz p. Joanna Grzywacz.

Mimo iż zorganizowana po raz pierwszy w naszej szkole dyskoteka ph. PIŻAMA PARTY okazała się być bardzo wyczerpującą fizycznie zabawą, dostarczyła jej uczestnikom wiele śmiechu i pozytywnych emocji, o czym mogą się Państwo przekonać, oglądając fotorelację zamieszczoną w galerii zdjęć.

Samorząd Uczniowski pragnie podziękować Drużynie WOPR „Anioły” z Trzcianki za użyczenie poduszek.

 

J.M.

« powrót