Szkoła Podstawowa 
im. ppor. Alfreda Sofki 
w Białej
 


" Źródło: https://www.szkolenia-bhp24.pl/nagle-zatrzymanie-krazenia "


Aktualności

Podziękowania

Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej w Białej składa serdeczne podziękowania wszystkim, którzy dołożyli wszelkich starań, aby nasz Piknik z okazji Dnia Dziecka był udany. Na wstępie dziękujemy pani sołtys - Barbarze Maternowskiej. Panu Mariuszowi Grzegorkowi dziękujemy za mnóstwo pomysłów oraz przeprowadzenie konkurencji sportowych. Serdeczne podziękowania przekazujemy wszystkim Strażakom z panem Ryszardem Wilantem na czele za udostępnienie wozu strażackiego oraz symulację akcji ratunkowej. Dziękujemy pani Ewie Bliźniuk za przeprowadzenie warsztatów plastycznych dotyczących barwienia papieru.

Prganiemy podziękować wszystkim darczyńcom, bez hojności których trudno byłoby zorganizować ten piknik:

- Radzie Sołeckiej

- panu Staroście Powiatu Czarnkowsko-Trzcianeckiego

- Firmie ZOBAL

- pani Katarzynie Garbacz

- państwu Monice i Grzegorzowi Jans

- pani Małgorzacie Dzikiewicz

- panu Marianowi Gawrońskiemu.

Specjalne podziękowania należą się wszystkim nauczycielom, którzy czuwali nad sprawnym przebiegiem zabaw i zawodów oraz nad przyznawaniem nagród w poszczególnych konkurencjach. Radzie Rodziców Przedszkola dziękujemy za pomyślną współpracę. Panu dyrektorowi Szkoły Podstawowej w Białej przekazujemy podziękowania za to, że chętnie akceptował pomysły Rady Rodziców oraz udzielał wsparcia.

Nasz piknik nie odbyłby się bez "małego co nieco", czyli słodkich wypieków, za które dziękujemy wszystkim rodzicom. Panu Rafałowi Busowi i pani Monice Domalewskiej dziękujemy za sprawną obsługę grilla.

Serdecznie dziękujemy!

Rada Rodziców przy SP w Białej

 

« powrót