Szkoła Podstawowa 
im. ppor. Alfreda Sofki 
w Białej
 


" Źródło: https://www.szkolenia-bhp24.pl/nagle-zatrzymanie-krazenia "


Aktualności

Spektakl pt. ,,W imię przyjaźni”...

Sprawozdanie z wycieczki do Piły

 

            16 października 2014 roku o godzinie 9.30  uczniowie klas IV-VI wraz z opiekunami: panią Jolantą Malicką, panią Aleksandrą Pater i panią Katarzyną Staszewską pojechali autokarem na wycieczkę do Piły. W planach mieliśmy spektakl pt. ,,W imię przyjaźni” w Regionalnym Centrum Kultury oraz posiłek w KFC w Galerii Kasztanowej.

            Po przyjeździe do Piły udaliśmy się na przedstawienie, które opowiadało o dwóch przyjaciółkach: Agnieszce i Majce. Dziewczyny zbierały pieniądze dla potrzebujących. Do pomocy nauczyciel przyjął chłopaka o imieniu Adam. Kiedy dziewczyny zbierały pieniądze w mieście, napadł na nie złodziej. Niesłusznie oskarżony Adam miał iść do więzienia, ale Majka mu pomogła i wspólnie odnaleźli złodzieja. Okazało się, że był to kolega Adama.

            Po zakończeniu spektaklu pojechaliśmy do Galerii Kasztanowej, gdzie zjedliśmy ciepły posiłek. Następnie mieliśmy godzinę na zwiedzenie galerii. O godzinie 12.30  wszyscy spotkaliśmy się przy wyjściu, tak jak wcześniej było ustalone. Poszliśmy do autokaru, który nas przywiózł do Białej.

            Uważam, że wycieczka była udana. Przedstawienie było ciekawe i fantastyczne. Ta wyprawa na długo zostanie w mojej pamięci.  

Martyna Stupkiewicz z kl. VI

« powrót