Szkoła Podstawowa 
im. ppor. Alfreda Sofki 
w Białej
 


" Źródło: https://www.szkolenia-bhp24.pl/nagle-zatrzymanie-krazenia "


Aktualności

Szkolny Dzień Życzliwości

 

Tradycją stało się, że w dniu 14 lutego w naszej szkole obchodzimy Szkolny Dzień Życzliwości. Z tej okazji Samorząd Uczniowski przygotowuje działania, których celem jest zwrócenie uwagi na to, że warto w życiu kierować się życzliwością. I tak było również w tym roku. Samorząd Uczniowski pod opieką pani Jolanty Malickiej przygotował przedstawienie teatralne pt. „Bajka”,  które zaprezentował uczniom klas I-III oraz swoim młodszym kolegom z przedszkola. Bohaterki spektaklu – czarodziejskie wróżki przeniosły widzów w baśniowy świat i przekonały wszystkich, że najcenniejszym, niewyczerpanym skarbem, który nigdy nie przemija, jest dobroć serca.

Uczniowie klas IV-VI mieli okazję wysłuchać montażu słowno-muzycznego opartego na wierszach polskich poetów, z wykorzystaniem popularnych utworów z gatunku poezji śpiewanej oraz „evergreenów” – piosenek, które nie odchodzą w zapomnienie mimo upływu lat.

Jako że 14 lutego niemal na całym świecie obchodzone są walentynki, w naszej szkole nie mogło zabraknąć w tym dniu Poczty Walentynkowej. Poczta działała już od poniedziałku i dostarczyła wielu adresatom mnóstwo kolorowych walentynek.

Z okazji Dnia Życzliwości  posyłamy wszystkim serdeczny uśmiech :)

 

„Uśmiechnij się.
Wszystko co jest dobre, czeka na Ciebie i najchętniej przychodzi do tych, którzy się uśmiechają” (Beata Pawlikowska)

 

Zapraszamy do galerii zdjęć.

 

J.M.

« powrót