Szkoła Podstawowa 
im. ppor. Alfreda Sofki 
w Białej
 


" Źródło: https://www.szkolenia-bhp24.pl/nagle-zatrzymanie-krazenia "


Aktualności

Wycieczka uczniów klas IV-VI do Piły

We wtorek 28 lutego 2017 roku uczniowie klas IV-VI wraz z opiekunami (p. J. Guźniczakiem, p. J. Witkowską, p. J. Malicką oraz p. praktykantką K. Garbacz) pojechali na wycieczkę do Piły. Głównym celem wycieczki była wizyta na lodowisku oraz seans w kinie.

Do Piły wyruszyliśmy o godzinie 8.00. Najpierw udaliśmy się na lodowisko. Wypożyczyliśmy łyżwy i rozpoczęła się zabawa na lodzie. Na początku jazda była trudna i chwilami bolesna, jednak po pewnym czasie sprawiała wszystkim wielką przyjemność.

Po lodowym szaleństwie pojechaliśmy do kina Helios w Galerii Kasztanowej. Obejrzeliśmy film pt. „Był sobie pies” w reżyserii L. Hallstroma. W filmie przeplatały się ze sobą smutne i zabawne sceny. Bardzo nam się podobał. Ostatnim punktem wycieczki był obiad w restauracji KFC. Każdy mógł zamówić dowolną potrawę. Z pewnością była to najbardziej smaczna atrakcja podczas całej wycieczki. Po zjedzeniu posiłku wróciliśmy do Białej.

Wszystkim wycieczka się podobała. Mieliśmy możliwość zabawy na lodzie i obejrzenia ciekawego filmu. Wyjazd na długo zostanie w naszej pamięci. Już dziś nie możemy się doczekać kolejnej wycieczki.

 

Praca zbiorowa uczniów klasy V

 

Zapraszamy do galerii.

 

 

« powrót